Nevar pievienot vairāk kā 25 tēmas Tēmai ir jāsākas ar burtu vai ciparu, tā var saturēt domu zīmes ('-') un var būt līdz 35 simboliem gara.
 
 
 
Calculate Linux e1afff1227 Sync with portage [Wed Apr 28 00:11:45 MSK 2021]. pirms 4 mēnešiem
..
dispad Sync with portage [Sat Mar 6 22:44:33 MSK 2021]. pirms 6 mēnešiem
hdaps-gl Sync with portage [Wed Feb 12 18:18:42 MSK 2020]. pirms 1 gada
hdapsd Sync with portage [Wed Apr 7 10:03:41 MSK 2021]. pirms 5 mēnešiem
i8kutils Sync with portage [Wed Apr 14 11:46:28 MSK 2021]. pirms 5 mēnešiem
ibam Sync with portage [Wed Apr 21 10:37:45 MSK 2021]. pirms 5 mēnešiem
laptop-mode-tools Sync with portage [Wed Apr 28 00:11:45 MSK 2021]. pirms 4 mēnešiem
mbpfan Sync with portage [Mon Feb 15 14:12:30 MSK 2021]. pirms 7 mēnešiem
msi-keyboard Sync with portage [Tue Mar 16 23:02:55 MSK 2021]. pirms 6 mēnešiem
pbbuttonsd Sync with portage [Tue Feb 23 19:08:06 MSK 2021]. pirms 7 mēnešiem
pommed Sync with portage [Wed Apr 21 10:37:45 MSK 2021]. pirms 5 mēnešiem
spicctrl Sync with portage [Thu Sep 17 08:42:25 MSK 2020]. pirms 1 gada
thinkfan Sync with portage [Wed Apr 14 11:46:28 MSK 2021]. pirms 5 mēnešiem
tp_smapi Sync with portage [Sat Aug 8 21:02:18 MSK 2020]. pirms 1 gada
tpacpi-bat Sync with portage [Mon Feb 15 14:12:30 MSK 2021]. pirms 7 mēnešiem
tpb Sync with portage [Wed Apr 21 10:37:45 MSK 2021]. pirms 5 mēnešiem
tuxedo-control-center-bin Sync with portage [Tue Mar 16 23:02:55 MSK 2021]. pirms 6 mēnešiem
tuxedo-keyboard Sync with portage [Thu Mar 18 08:43:12 MSK 2021]. pirms 6 mēnešiem
Manifest.gz Sync with portage [Wed Apr 28 00:11:45 MSK 2021]. pirms 4 mēnešiem
metadata.xml Sync with portage [Tue Mar 16 23:02:55 MSK 2021]. pirms 6 mēnešiem